Pkvylet.cz – Pěšky, kolem na výlet – turistický informační portál
-

Cyklo průvodce

Zvu Vás na cyklistické výlety v blízkém i vzdáleném okolí Nýrska na jeden den, na víkend na dovolenou. Poznejte krásy Pošumaví. Co potřebujete – horské nebo trekové kolo, doporučuji cyklistickou přilbu, nebát se kopců, i když co se nedá vyjet se dá vytlačit. Trasy mohou být zaměřené jak pro zdatné sportovce, tak pro rodiny s dětmi, tak pro zájemce – cykloturisty. Jezdí se ve většině případů po zpevněných cestách, po bývalých vojenských asfaltových cestách, po místních komunikacích. Trasy vedou jak po značených cyklostezkách, místy po turistických stezkách, nebo po cestách, které tyto spojují. Jediné co nemohu slíbit, je doprovod na singletracích a freeridech – většinou budeme jezdit po CHKO nebo NP Šumava.

Možnost doprovodu pro:

  • jednotlivce
  • rodiny s dětmi
  • party a kolektivy
  • školní výlety

Pro náročnější cyklisty nabízím doprovod na kopce s krásnou vyhlídkou na Šumavu a Pošumaví: Na Javor 1456 m. n. m, Ostrý 1293 m. n. m, Falkestein 1315 m. n. m, Kaitesberg s nejbližší hololezeckou stěnou, nádhernou hřebenovku Prenet – Pancíř a mnoho dalších kopečků dle zájmu.

V případě zájmu je možno doporučit možnosti ubytování v regionu, nebo zajistit ubytování v penzionech, apartmánech, v soukromí nebo ve sportovní hale v Nýrsku a okolí. Přímo u koupaliště je kemp.

Kontakt

František Bechyně
Karla Čapka 820
340 22 Nýrsko
+420 605 412 193
bechyne@posumave.cz
www.posumave.cz